V Game Hall se hraje o milióny

V největším pavilonu brněnského výstaviště, hale P, to vře jako v kotli. Poprvé se do těchto velkolepých prostor přemístila Game Hall, která je zasvěcená počítačovým hrám a e-sportu. Co vše si nemají nechat návštěvníci ujít? Zeptali jsme se organizátora Lukáše Pleskota z PLAYzone.

Určitě by se měli přijít podívat na nejlepší Counter Strike sezóny, protože máme finále Tipsport CS. Je tady šance, že jeden tým vyhraje až 3 miliony Kč. V sobotu před finálovým zápasem bude tzv. Halftime Show, vystoupí Marpo & TroubleGang. Návštěvníci by si určitě dál neměli nechat ujít turnaj v nové FIFě ve fotbalu. Máme tu velkou mobilní zónu se Samsungem, kde se hraje Wild Rift a Brawl Stars a v neděli budeme mít League of Legends, turnaj Pringles Challenge. Pro návštěvníky tu máme také velkou soutěž s hledáním pokladů s Českou spořitelnou. V pavilonu je rozmístěných šest totemů s QR kódy. Po jejich naskenování vás to pustí do hry na mobilu, a když zodpovíte na otázky, můžete se zařadit do soutěže o herní konzole.

V hale P take najdete vše možné, co ke hraní na počítačích, mobilech či herních konzolách potřebujete, zejména veškeré příslušenství. Navštívit můžete prodejní zónu Datartu a různé stánky s reklamními a   sběratelskými předměty. Fanoušci si nenachají ujít možnost hlasovat, připraven je i bar, chill zóna a za poplatek posezení na tribuně, která pojme kolem 1000 diváků.

Další aktuality

Od pátku 24. 11. 2023 do 26. 11. 2023 se na festivalu Life! konaly tři závody ve šplhu na laně. Tyto závody pořádala tělocvičná jednota Sokola Brno I za podpory Jihomoravského kraje a Sokolské župy Jana Máchala.
Festival Life! má na výstavišti úplně jinou pozici než jiné veletržní a kontraktační akce. I když o byznys jde ve světě sportu také, cílem akce je primárně přinést zábavu a sportovní motivaci široké veřejnosti.
„Větší hala je naprostá pecka, i když jsme ji nevyužili úplně celou. Stejně jsme ale zjistili, že musíme být k místu velkorysejší, udělat větší uličky, a hlavně tribunu pro diváky, v sobotu to tady praskalo ve švech,“ říká Lukáš Pleskot, organizátor PLAYzone.
Brněnské výstaviště přilákalo o víkendu nejen děti a jejich rodiče, ale také brněnskou primátorku Markétu Vaňkovou, která si společně s generálním ředitelem BVV Janem Kubatou prošla všechny pavilony.
YOGA & Vision Center z brněnských Řečkovic reprezentovala ve Family Hall na festivalu Life! jeho zakladatelka a certifikovaná lektorka oční jógy Martina Bajerová. Centrum založila před sedmi roky. Krátce na to přišel covid, který činnost vcelku zabrzdil, ale už se prý pomalu vrací zpět do plné aktivity.
Na brněnském výstavišti před pavilonem A1 se konal 2. ročník brněnského závodu Running zone LIFE! run, který pořádal běžecký klub Running zone. Na závody bylo možné se přihlásit on-line i přímo na místě. Malé i velké závodníky přišlo podpořit hudební uskupení Ritmo Factory.
Přejít nahoru