Highlity festivalu SPORT Life! 2024

Family Hall

Zážitkový pavilon nabízí široké spektrum sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie – od malých dětí po dospělé. Čekají na vás desítky sportovišť a atrakcí, které zahrnují tradiční i méně známé sporty. Součástí je také pódium, kde se uskuteční přednášky a rozhovory s úspěšnými sportovci.

Skialp

Po úspěšné loňské premiéře se na brněnské výstaviště vrací skialp. Čekají vás rady od zkušených instruktorů i trenažery, takže si milovníci zimních sportů přijdou na své.

Adrenalinové sporty

Na své si přijdou milovníci VSA EXTREME, pumptracku, BMX, či parkouru. Chybět nebude ani OKTAGON MMA a budete se moct zúčastnit NINJA GAMES.

Zdraví a sport

Připravujeme pro vás přednášky, praktické ukázky a worskshopy se zdravotní tematikou. Ať už třeba správné dýchání, nebo jak zlepšit zrak.

Tik Tok Show

Zábavu pro celou rodinu nabídne originální Tik Tok Show za účasti hvězdných tváří, ambasadorů akce i známých influencerů. Jednoznačně se bude jednat o jednu z hlavních událostí festivalu, takže na ní nesmíte chybět.

…a mnohem více

Na své si přijdou i běžci a milovníci adrenalinu. Sledujte naše stránky. Postupně budeme odhalovat další skvělé aktivity, které vás na akci SPORT Life! čekají.

Přejít nahoru