Aktuality

Na brněnském výstavišti před pavilonem A1 se konal 2. ročník brněnského závodu Running zone LIFE! run, který pořádal běžecký klub Running zone. Na závody bylo možné se přihlásit on-line i přímo na místě. Malé i velké závodníky přišlo podpořit hudební uskupení Ritmo Factory.
V Game Hall se hraje o milióny V největším pavilonu brněnského výstaviště, hale P, to vře jako v kotli. Poprvé se do těchto velkolepých prostor přemístila Game Hall, která je zasvěcená počítačovým hrám a e-sportu. Co vše si nemají nechat návštěvníci ujít? Zeptali jsme se organizátora Lukáše Pleskota z PLAYzone.
K prvnímu dni festivalu již tradičně patří zahájení programu SPORT Life! pro mládež. Jedná se o projekt, který má motivovat děti k zdravému a aktivnímu životnímu stylu.
Po krátkém úvodu v pavilonu E se všichni přesunuli do „efka“, kde je hlavním lákadlem SKI365 aréna.
Festival Life! a projekt SPORT Life! pro mládež v hale V slavnostně zahájil sám hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich. „Jsem rád, že je tu takové množství lidí, a chtěl bych moc poděkovat všem, kteří se na tom podíleli, všem sportovním klubům, které v halách nabízejí sportovní aktivity,” vyjádřil se hejtman Jan Grolich.
Zavítáte-li v těchto dnech do areálu výstaviště, spíše než kravaty a kostýmky potkáte sportovní úbory a pohodlné oblečení. Začal totiž festival zasvěcený sportu, tanci a zábavě. V halách už se cvičí, posiluje, zápasí, tančí a zkouší se různé adrenalinové kousky.
Přejít nahoru